Rekreační areál LEDETA Zvůle
Rekreace Ledeta Zvůle

Chatky popis a ceník

Typ ubytování Popis Cena pobytu za noc

Staročeská chalupa

Ideální varianta pro větší skupiny.
V objektu se nacházejí 4 pokoje (2 a 3 lůžková varianta) s celkovým počtem 8 lůžek + 4 přistýlky, velká společenská místnost s kamny, kuchyňka, 2x sprcha a 2x WC (muži a ženy zvlášť). Kuchyňka je vybavena základními spotřebiči (elektrická trouba, lednička) a nádobím.

8 osob 4 000 Kč/noc

přistýlka 350 Kč

Chata č. 2

Tato chatka je nejkomfortnější z námi nabízených.
Zcela zrenovovaná - celá ve dřevě, dlážděná podlaha, nová okna. Chatka je patrová s celkovým počtem 5 lůžek + možnost 1 přistýlky. V přízemí se nachází obývací pokoj s prosklenou stěnou, kuchyňka, krásná koupela a rozkládací pohovka. V patře se nachází třílůžkový pokoj.

5 osob 1 500 Kč/noc

přistýlka 300 Kč/noc

Chata č. 3
Chata č. 4

Chatky jsou vhodné pro rodiny s dětmi.
(4 lůžka + možnost až 2 přistýlek). Chatka má vlastní sociální zařízení (sprcha, WC), vybavenou kuchyňku (lednice, elektrická trouba, nádobí) a vlastní terásku. Chatky jsou totožné.

5 osob 1 200 Kč/noc

přistýlka 240 Kč/noc

*) Poznámka: V ceně pobytu je započítáno jedno ložní prádlo na osobu.

Pro případné dotazy či specifické požadavky nás neváhejte kontaktovat.

Upozornění:

  • Rezervace je platná okamžikem připsání fakturované zálohy na uvedený bankovní účet ústavu.
  • Doplatek zbytku ceny pobytu bude uhrazen při příjezdu na místě v hotovosti, příp. je možné doplatek uhradit převodem na uvedený bankovní účet, částka však musí být na bankovní účet připsána před nástupem na rekreaci. V případě, že nebude doplatek evidován na bankovním účtu ústavu v den nástupu, bude po rekreantovi požadován doplatek v hotovosti a v případě následného připsání doplatku na bankovní účet, bude přeplatek vrácen zpět na účet, ze kterého byl odeslán.
  • Dítě do dvou let bez nároku na lůžko zdarma.
  • Poplatek za zvíře 100,- Kč/den.
  • Ubytování je možné v den příjezdu od 14:00 hod do 20:00 hod.!!!
  • V den odjezdu je nutné ubytovací zařízení opustit nejpozději do 11:00 hod.!!!

Storno podmínky:

  • V případě zrušení rezervace nejpozději 3 týdny před zahájením rekreace je účtován storno poplatek ve výši 50% z uhrazené zálohy, popř. 40% z celkové ceny.
  • V případě zrušení rezervace v termínu kratším než 3 týdny před zahájením rekreace je účtován storno poplatek ve výši 100% z uhrazené zálohy nebo 80 % z celkové ceny za pobyt.
  • Uhrazením fakturované zálohy, příp. celé částky za rekreaci na účet ústavu vyjadřujete svůj souhlas s výše uvedenými podmínkami

UPOZORN

Rekreace Ledeta Zvůle